Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

»   Czuwanie młodzieży przed Ingresem Biskupa Śmigla

2017-12-12
W kościele akademickim pw. św. Ducha w Toruniu o godzinie 18:00 odbyło się czuwanie, na które przybyli ludzie młodzi, wspólnoty, ruchy oraz stowarzyszenia wraz ze swoimi duszpasterzami z różnych stron diecezji.
Organizatorami tego wydarzenia były: Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Toruńskiej KOTWICA oraz Diecezjalna Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Toruńskiej.  
    
Licznie zgromadzeni wierni modlili się w intencji nowego pasterza diecezji toruńskiej, księdza bp Wiesława Śmigla. W programie był między innymi czas na wspólne śpiewy czy taniec. Jednym słowem, każdy miał czas, aby być bliżej bliźniego i jeszcze bardziej pokazać, że prawdziwa radość płynie z uwielbiania Boga. 
    
W trakcie spotkania Ksiądz Biskup odpowiadał na pytania młodych, których w rozmowie reprezentował ks. dr Artur Szymczyk. Na koniec modlitewnego spotkania odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, gdzie w zadumie i wpatrywaniu się w Chrystusa, została odmówiona dziesiątka różańca w różnych intencjach kościoła lokalnego. Po czuwaniu miała miejsce Msza Święta. 

kl. Szymon Stasiorowski, kurs II
GALERIA ZDJĘĆ
Liturgia na dziś »
Kalendarz »
LUT
28
Czwarty Czwartek Czuwanie
Kaplica WSD godz. 20:00
Zobacz »
© 2016-2017 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies