Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Kochani Parafianie i Przyjaciele

2020-03-25
Zwracamy się z gorącą prośbą o zrozumienie nadzwyczajnych środków zapobiegawczych, które byliśmy zobowiązani wprowadzić w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego i kontynuujemy w związku ze stanem epidemii w Polsce.
Liczba uczestników Mszy Świętej nie może przekraczać 5 osób, dlatego prosimy o skorzystanie z dyspensy Księdza Biskupa i modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy Świętej transmitowanej w telewizji, radiu czy internecie. Przypominamy o możliwości przyjęcia komunii duchowej.

Do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele zapraszamy wyłącznie te osoby, które zamówiły intencję mszalną z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń. Prosimy o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii, zwłaszcza 10tka różańca o godz. 20.30. Prosimy także o wrażliwość na tych parafian, którzy być może potrzebują pomocy i naszego wsparcia. Każdego dnia w naszej kaplicy sprawujemy Msze św. także w Waszych intencjach o godz. 18.00, a w niedzielę o 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Prosimy o braterską łączność w modlitwie. Każdego dnia zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 17.30, prosimy wchodzić do kaplicy pojedynczo. Kochani jeśli możemy w jakikolwiek sposób Wam pomóc, potrzebujecie rozmowy, spowiedzi św., czy innych sakramentów, zgłaszajcie pod numer 725 481 830 lub na nasz email: parafia@andrzej-torun.pl.

Z serdeczną pamięcią i szczerą modlitwą
Ks. Łukasz i Ks. Kamil

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies