Parafia

Świętego Andrzeja Apostoła w Toruniu

»   Radosna sobota w Aqua Parku

2017-11-21
Choć idzie zima i wszystko jakby zwalnia swoje tempo, to dzieci w parafii św. Andrzeja Apostoła ciągle są aktywne i radosne. Śpiewamy w scholce parafialnej podczas Mszy św. w niedzielę, ministranci przez cały tydzień służą przy ołtarzu, odbywają się bardzo ciekawe spotkania w ramach Akademii św. Andrzeja, a harcerze ZHR mają co wtorek swoje zbiórki.

W ramach rekreacji wybraliśmy się ostatnio do Aqua Parku w Nieszawce, aby tam spędzić miło kilka chwil i jeszcze bardziej się zintegrować. Było bardzo radośnie, a największą radość sprawiła dzieciom zjeżdżalnia oraz rwąca rzeka. Byli razem z nami także rodzice, którzy wśród zabaw spoglądali czujnym okiem na swoje pociechy. Dziękujemy wszystkim za dobry, radosny czas.

Zapraszamy do dalszych spotkań, we wtorki zbiórki harcerskie o godz. 16.35, w sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00, a w niedzielę o godz. 16.00 kolejne atrakcyjne zajęcia dla dzieci w Akademii św. Andrzeja. Oczywiście naszych śpiewaków zapraszamy na scholkę. Próba w niedzielę o 11.00, a śpiewamy na Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy chętne dzieci. 

Życie Parafii

Budowa Kościoła

© 2016 Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Toruniu
© 2016 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies