Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

»   Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

Klerycy wg kursu

kurs 1

Figurski Radosław z parafii Ducha Świętego w Grudziądzu
Kinski Mateusz z parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Lidzbarku Welskim
Kwiatkowski Emanuel z parafii pw. Błogosławionej Marii Karłowskiej w Toruniu
Lange Paweł z parafii św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Malinowski Mikołaj z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
Matyjasik Adam z parafii św. Barbary w Chrostkowie
Meulenberg Adrian z parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Złotorii
Ostrowski Szymon z parafii pw. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskie
Szczepański Kacper z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie
Urbański Wojciech z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu
Witos Mateusz z parafii św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim

kurs 2

Dąbrowski Józef z parafii Trójcy Świętej w Książkach
Jakubicz Paweł z parafii św. Bartłomieja Apostoła w Unisławiu
Marchlewski Mateusz z parafii św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Sadowski Paweł z parafii Świętych Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w Lubawie
Surma Bartosz z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu
Szczodrowski Dawid z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu

kurs 3

Arkuszewki Jacek z parafii Chrystusa Króla w Toruniu
Brzozowski Karol z parafii św. Jakuba Apostoła w Kazanicach
Fałkowski Wojciech z parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Działdowie
Kłosowski Michał z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
Kozłowski Maciej z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu
Nehring Łukasz z parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czarżu
Roze Wojciech z parafii św. Maksymiliana Kolbego i św. Jana Pawła II w Grudziądzu
Stawicki Szymon z parafii św. Antoniego w Toruniu
Żyła Sebastian z parafii św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu

kurs 4

Gogolewski Dawid z parafii św. Marcina w Sarnowie
Gutowski Tomasz z parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy
Kalwa Karol z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
Maćkiewicz Jacek z parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu
Starczewski Mateusz z parafii św. Antoniego w Toruniu
Tatarkowski Jan z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu

kurs 5

Archita Mateusz z parafii św. Katarzyny w Łasinie
Bartkowski Mateusz z parafii Nawiedzenia NMP i św. Anny w Lubawie
Kowałkowski Michał z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie
Orłowski Paweł z parafii Przemienienia Pańskiego w Przełęku

kurs 6

Kabaczyński Dominik z parafii Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu
Kwiatkowski Bartosz z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie
Lewandowski Paweł z parafii Miłosierdzia Bożego i św. s. Faustyny Kowalskiej w Toruniu
Melzacki Jan z parafii Św. Anny w Radzyniu Chełmińskim
Skiżyński Piotr z parafii Św. Katarzyny Aleksandryjskiej i bł. Męczenników Działdowskich abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego
Sugalski Dawid z parafii Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim
Witkowski Przemysław z parafii Św. Walentego w Łążynie
Ziętarski Witold z parafii Św. Bartłomieja w Chełmoniu
Liturgia na dziś »
Kalendarz »
PAŹ
20
Admissio
Toruń - Katedra, godz. 9:00
PAŹ
24
Czwarty Czwartek Czuwanie
Kaplica WSD godz. 20:00
LIS
24
Uroczystość Chrystusa Króla
Toruń - Katedra, godz. 12:30
LIS
28
Czwarty Czwartek Czuwanie
Kaplica WSD godz. 20:00
Zobacz »






© 2016-2017 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies