Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

»   Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

Klerycy wg kursu

kurs 1

Filipek Adam z parafii pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Grudziądzu
Hume Kamil z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu
Meulenberg Adrian z parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Złotorii
Szynkarewicz Jakub z parafii pw. Świętego Jakuba Apostoła w Toruniu

kurs 2

Figurski Radosław z parafii Ducha Świętego w Grudziądzu
Kwiatkowski Emanuel z parafii pw. Błogosławionej Marii Karłowskiej w Toruniu
Lange Paweł z parafii św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Malinowski Mikołaj z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
Ostrowski Szymon z parafii pw. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim
Szczepański Kacper z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie
Urbański Wojciech z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu
Witos Mateusz z parafii św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim

kurs 3

Dąbrowski Józef z parafii Trójcy Świętej w Książkach
Sadowski Paweł z parafii Świętych Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w Lubawie
Surma Bartosz z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu
Szczodrowski Dawid z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu

kurs 4

Arkuszewski Jacek z parafii Chrystusa Króla w Toruniu
Brzozowski Karol z parafii św. Jakuba Apostoła w Kazanicach
Fałkowski Wojciech z parafii św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Działdowie
Kłosowski Michał z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
Kozłowski Maciej z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grudziądzu
Nehring Łukasz z parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czarżu
Stawicki Szymon z parafii św. Antoniego w Toruniu
Żyła Sebastian z parafii św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu

kurs 5

Gogolewski Dawid z parafii św. Marcina w Sarnowie
Gutowski Tomasz z parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy
Kalwa Karol z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
Maćkiewicz Jacek z parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu
Starczewski Mateusz z parafii św. Antoniego w Toruniu
Tatarkowski Jan z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu

kurs 6

Archita Mateusz z parafii św. Katarzyny w Łasinie
Bartkowski Mateusz z parafii Nawiedzenia NMP i św. Anny w Lubawie
Kowałkowski Michał z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chełmnie
Orłowski Paweł z parafii Przemienienia Pańskiego w Przełęku
Liturgia na dziś »
Zobacz »






© 2016-2017 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies