Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego

»   Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej

Klerycy wg kursu

kurs 1

kurs 2

Filipek Adam z parafii p.w. Świętego Józefa Oblubieńca w Grudziądzu
Hume Kamil z parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. o. Pio w Grudziądzu
Meulenberg Adrian z parafii p.w. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Złotorii
Szczepański Kacper z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Wąbrzeźnie
Szynkarewicz Jakub z parafii p.w. Świętego Jakuba Apostoła w Toruniu

kurs 3

Figurski Radosław z parafii p.w. Ducha Świętego w Grudziądzu
Kwiatkowski Emanuel z parafii p.w. Błogosławionej Marii Karłowskiej w Toruniu
Lange Paweł z parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Marchlewski Mateusz z parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim
Ostrowski Szymon z parafii p.w. Chrystusa Króla w Jabłonowie Pomorskim
Witos Mateusz z parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim

kurs 4

Roze Wojciech z parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbego i św. Jana Pawła II w Grudziądzu
Sadowski Paweł z parafii p.w. Świętych Jana Chrzciciela i Michała Archanioła w Lubawie
Stawicki Szymon z parafii p.w. św. Antoniego w Toruniu
Szczodrowski Dawid z parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu

kurs 5

Arkuszewski Jacek z parafii p.w. Chrystusa Króla w Toruniu
Brzozowski Karol z parafii p.w. św. Jakuba Apostoła w Kazanicach
Fałkowski Wojciech z parafii p.w. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Działdowie
Kłosowski Michał z parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybnie
Kozłowski Maciej z parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. o. Pio w Grudziądzu
Nehring Łukasz z parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Czarżu
Żyła Sebastian z parafii p.w. św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu

kurs 6

Gogolewski Dawid z parafii p.w. św. Marcina w Sarnowie
Gutowski Tomasz z parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Brodnicy
Kalwa Karol z parafii p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Brodnicy
Maćkiewicz Jacek z parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Golubiu
Starczewski Mateusz z parafii p.w. św. Antoniego w Toruniu
Tatarkowski Jan z parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu
Liturgia na dziś »
Zobacz »






© 2016-2017 Wykonanie Marcin Koźliński / Toruń / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies